X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

خرید ملک در ترکیه، شرایط اقامت و ویزا، زندگی در ترکیه

اطلاعات تولید و گردآوری شده در زمینه شرایط زندگی، اقامت، کار و یا خرید ملک در کشور ترکیه تا بلکه از این طریق کمک کوچکی به هموطنان باشه

ترکیه علت کشته شدن قاتل سفیر روسیه را بررسی می‌کند

خبرگزاری آنادولو پیش‌تر گزارش داد که فرد ضارب پس از ترور سفیر روسیه اقدام به شلیک به سمت افسران پلیس کرده و فریاد زده که «شما نمی‌توانید مرا زنده دستگیر کنید».دادستان‌های ترکیه درباره علت کشته‌ شدن ضارب سفیر روسیه در آنکارا تحقیق می‌کنند.

  به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری رویترز، دادستان‌های ترکیه اعلام کردند که بررسی‌ها درباره دلیل کشته شدن فردی که آندری کارلوف، سفیر مسکو در آنکارا را ترور کرد، آغاز شده است. در جریان این بررسی‌ها، دادستان‌ها به دنبال یافتن پاسخ این پرسش هستند که چرا این فرد ضارب زنده دستگیر نشده و در محل وقوع ترور کشته شده است.

خبرگزاری آنادولو پیش‌تر گزارش داد که فرد ضارب پس از ترور سفیر روسیه اقدام به شلیک به سمت افسران پلیس کرده و فریاد زده که «شما نمی‌توانید مرا زنده دستگیر کنید».

پس از این اتفاق، نیروهای پلیس به زانوان فرد مهاجم شلیک کردند که پس از این اتفاق نیز او به شلیک گلوله ادامه داده تا این که نیروهای پلیس او را به ضرب گلوله از پای درآوردند.

پیش از این، رییس‌جمهوری ترکیه با اشاره به تماس تلفنی با همتای روسی‌ خود اعلام کرد: دو طرف در خصوص تشکیل کمیسیون مشترک برای پیگیری ترور سفیر روسیه در آنکارا توافق کرده‌اند.
تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 2 دی 1395 ساعت 11:00 | نویسنده: fard | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.