X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

خرید ملک در ترکیه، شرایط اقامت و ویزا، زندگی در ترکیه

اطلاعات تولید و گردآوری شده در زمینه شرایط زندگی، اقامت، کار و یا خرید ملک در کشور ترکیه تا بلکه از این طریق کمک کوچکی به هموطنان باشه

بحث داغ وزرای خارجه ایران، روسیه و ترکیه بر سر حضور گروههای نظامی در سوریه

 به گزارش کردپرس به نقل از روزنامه ABC ترکیه، مذاکرات 3 جانبه، محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه ایران، سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه و مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه در خصوص بحران سوریه در مسکو بخش های حساسی داشته که از چشم رسانه ها دور نمانده است. یکی از مهمترین محورهای گفتگو حضور گروه های مختلف در سوریه و بحث بر سر حضور حزب الله لبنان بوده است. بعد از آنکه وزیر امور خارجه کشورمان، بر مبارزه مشترک با النصره و داعش در سوریه تاکید کرده و گفته است: کشورها میان این گروه ها با سایر گروه های حاضر در سوریه فرق بگذارند. این یک مسئله بسیار مهم است زیرا راه آتش بس قطعی را باز خواهد کرد.

در واکنش به این سخنان مولود چاووش اوغلو، وزیر خارجه ترکیه تاکید کرده است: در سوریه، دولت مرکزی، مخالفان و گروه هایی وجود دارند که از خارج آمده اند. حزب الله نیز در سوریه است. باید حمایت از تمام این گروه ها قطع شود. یک طرفه این مسئله را مطرح کردن فایده ای نخواهد داشت.

در همین حین سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه در اظهاراتی با واکنش به سخنان چاووش اوغلو ضمن اشاره به مشروع بودن حضور حزب الله در سوریه عنوان کرد: برخی گروه هایی که در سوریه فعالیت می کنند با دعوت رسمی دولت بشار اسد به این کشور آمده اند. در ضمن سازمان ملل متحد صرفا النصره و داعش را گروههای تروریستی اعلام کرده است.

تاریخ ارسال: پنج‌شنبه 2 دی 1395 ساعت 10:52 | نویسنده: fard | چاپ مطلب
نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.